Texas Submission Hunter 5 Grappling Card

Grappling Card (Subject to Change):

Blue Belt Division

145 GI – Andrea Kiani (Marra Senki) vs Christina Mata (SSFC)

125 GI – Madison Wolfe (Soul Fighters) vs Summer Mcgrew (SSFC)

155 – Zachary Hanson (Joao Cruz BJJ) vs Manuel Reyna (Submission Concepts SA)

145 – June Rodriguez (Ohana) vs Brittne Westerman (BTT SA)

155 GI – Carlo Cerna (Battle Tactics) vs Gerardo Vasques (Ohana)

205 GI – Nick Dixon (Shark BJJ) vs Jose Aguilar (BTT SA)

155 GI – Eddie Zavala (Precision) vs Jacob Gomez (Ohana)

155 – Paul Mead (Luling MMA) vs Nathan Stanton (DMA)

155 – Andrew Slater (Eastside Austin Elite) vs Jacob Landin (Battle Tactics)

120 GI – Fatima Mallet (SSFC) vs Alexia Yanes (GB San Antonio)

160 – Chantz Gibson (Paradigm) vs William Tackett (Rabadi BJJ)

Purple Belt Division

180 – Caleb Isaacks (Rabadi BJJ) vs Anthony Ivy (Battle Tactics)

135 – Justin Garcia (Presa Corpus) vs Juan Ontiveros (SSFC)

145 – TBA vs Jordan Larsen (Pinnacle)

190 GI – Eloy Ferdin (Ohana) vs Matt Jones (BTT SA)

170 – Jorge Castaneda (Kore BJJ Austin) vs Avery Brooks (Battle Tactics)

145 GI – Jose Juarez (Team Shark) vs Manuel Aguilar (Ohana)

180 – Chad Petersen (Team Rabadi) vs David Hulsey (Infinite Dynasty)

175 GI – Christopher Hinojosa (Austin Sub Fighting) vs Larry Hernandez (SSFC)

Brown Belt Division

175 Gi – Craig Smith (Rabadi BJJ) vs Osni Filho (Ohana)

185 GI – Garett Scott (Team Ronny Lis) vs John Thibeault (EAE)

210 – James Russell (Johns Gym ATX) vs Kano Gregoire (Genesis SA)

140 – Jonathan Ramirez (Submission Concepts) vs Dj Fuentes (Ohana)

160 – Brandon Gutierrez (Rabadi BJJ) vs Gilbert Jimenez

Black Belt Division

195 – Trevor Newton (Joao Crus BJJ) vs Diego Gamonal Nogueira (BTT)

175 GI – Miguel Velez (Team Rabadi) vs Bruno Alves (GFTeam/Ohana)

170 GI – Paul Woo (DMA) vs Thiago Macedo (RPBJJ)

160 GI – Bobby Pena (Infinite Dynasty) vs Daniel Pinheiro (Team Shark BJJ)

175 – Renan Chavez (Zion) vs Ronny Lis (Team Ronny Lis)

160 – Dimitri Ivy vs Gleidson Cutis (Ohana)

Teens Division

105 – Andrew Tackett (Rabadi BJJ) vs Joe Perez (SSFC)

100 GI – David Willett (Shark BJJ) vs Ryan Perez (SSFC)

130 – Joshua Hahm (Mohler) vs Jose Gonzales (Ohana)

Kids Division

85 – Jacob Hahm (Mohler MMA) vs Davian Medina (Ohana)

65 – Nate Suarez (FCFA) vs Josiah Aragon (Champions Factory)

65 GI – Refugio Salgado (Team Ronny Lis) vs Sergio Guajardo (Ohana)

65 – Alejandro Montoya Jr. (Spartan MMA) vs Moses Cabrera (Ohana)

65 GI – Eric Lawinger (Team Shark BJJ) vs Kaleb Smith (Ohana)

55 GI – Randy Williams (Team Shark BJJ) vs Jose Aguilar Jr. (BTT)

90 GI – Tristan Mendez (Team Ferrera) vs Parker Davis