Submission Hunter Pro 26 (San Antonio, Tx) – San Antonio, TX

Blue Belt

255 – Jonathan Bentch (Johns Gym) vs Noel Garza (Team Shark)

205 Gi – Teddy Emberton (Travis Moore BJJ) vs Eric Hodge (BTT)

170 – TBA vs Zach Chrisman (Team Shark)

150 Gi – Jaime Rodriguez (Team Shark) vs Cesar Gonzales (Genesis JJ)

200 Gi – Erik Mjolhus (DDRJJ) vs Luis Flavio Vital (Caio Terra)

125 – Abby Narvarte (Watkins BJJ) vs Angelica Tanguma (Submission Concepts)

155 – Andrew Slater (Dark Clan) vs Josh Lara (Team Shark)

250 Gi – Jacob Chapa (Montana JJ) vs Jordan Phares

205 – Levy White (HJJC) vs Nick Dixon (Team Shark)

135 Gi – Luis Gonzales (Marcelo Garcia BJJ) vs Chris Montz (Genesis JJ)

185 Gi – Mike Sanchez (GB South ATX) vs Polat Coban (Genesis JJ)

Purple Belt

107 – Samantha Vega (Genesis JJ) vs Linda Cristal (BTT)

160 – Ray Banda (HJJC) vs Carlo Cerna (Battle Tactics/Dominion)

215 Gi – Devon Pierce (Montana JJ) vs Robert Gutierrez (BTT)

150 – Noe Grajales (Gold Team) vs Timothy Cardinal (DDRJJ)

140 Gi – Jose Davila (BTT ATX) vs Ruben Martinez (Kaiula Gracie JJ)

180 – Chris Orozco (Johns Gym) vs TBA

185 Gi – Jon Almedina (Johns Gym) vs Royce Vasquez (Marra Senki)

220 Gi – Angelo Gutierrez (Montana JJ) vs James Mercado Pomar (BTT)

140 – Andres Luna (Travis Moore BJJ) vs Alex Cavazos (DDRJJ)

170 – Roger Torres (Half Shell) vs Edward Rodriguez (Pinnacle Martial Arts)

130 Gi – Kristen White (HJJC) vs Christal Christian (DDRJJ)

140 – Leroy Montoya (NBTC) vs Andy Gomez (Kailua)

Brown Belt

170 – Phill Platt vs Avery Brooks (BTT)

190 – Justin Renick (Johns Gym) vs Sergio Flores (BTT)

170 Gi – Christopher Hinojosa (Austin Submission Fighting) vs Billy Bear (Ohana)

145 Gi – Jose Juarez (Team Shark) vs Dimitry Ivy (BTT)

Black Belt

165 Gi – Alejandro Siqueira (GB South Lake) vs Daniel Pinhero (Shark BJJ)

145 Gi – Fabiano Ferreira (Team Ferreira) vs Jean Dalua Cartagena (NBTC)

210 – Marco Antonio Hernandez (Montana JJ) vs CJ Hancock (GB Westchase)

190 – Joe Houston (Montana JJ) vs Travis Moore (Johns Gym/Travis Moore BJJ)

150 – Ray Rodriguez (Ohana) vs Aaron Morris (A-Force)

Teens

150 Title – Jakob Nakamura (Soul Fighters/Corvo) vs Blaice Prescott (RPBJJ)

130 Gi – Emil Taper (BJJ Revolution/True JJ) vs Dylan Flores (Ohana)

80 Gi – Jaydon Sailor (Watkins BJJ) vs Darius Gomez (Genesis)

90 – Xavier Rodela (Genesis JJ) vs Erik Duran (Team Ferreira)

130 Gi – Hallie Daniel (All-American MMA) vs Sarah Jackson (Ohana)

160 – JR Caballero (Team Blue Jitsu) vs Evan McCall (RPBJJ)

110 – Gideon Sanchez (Team Blue Jitsu) vs TBA

85 – TBA vs Dragon Davila (Ohana)

120 – Jason Sanchez (Team Blue Jitsu) vs Nathen Duran (Team Ferreira)

Kids

65 Gi Title – Franklin Gumabon (Montana JJ) vs Moses Cabrera (Ohana)

90 – Xavier Rodela (Genesis JJ) vs Sergio Guajardo (10th Planet ATX)

65 – Jackson Weeks (All American MMA) vs Van Reeves (10th Planet ATX)

70 – TBA vs Aidan Mcall (RPBJJ)

60 Gi – Jacob Balderson (Watkins BJJ) vs Isaiah Maldonado (Zombie BJJ)

60 Gi – Sydney Tonda (Warrior Martial Arts) vs Kendra Baker (GB SA)

60 Gi – Olivia Hernandez (BTT SA) vs Apalonia Nuncio (Genesis)

80 – Xavier Ruiz (10PATX) vs Hudson Chandler (Warrior Martial Arts)

65 Gi – Henry Mena (Genesis JJ) vs Randy Williams (Ohana)